|
22 474 40 46
enfrdeitptruesuk
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 65.
poniedziałek, 27 maj 2013 12:58

Obradowała Rada Branżowa Intercity

Napisane przez

Rada Branżowa Intercity z udziałem przewodniczącego FZZK St.StolorzaSpotkanie Rady Branżowej Intercity 27 maja 2013W poniedziałek 27 maja w siedzibie FZZP PKP w Warszawie odbyło się spotkanie Rady Branżowej Intercity. Tematem spotkania, w którym uczestniczył przewodniczący Federacji, Stanisław Stolorz było przygotowanie do rozmów z zarządem PKP Intercity w sprawie zmian organizacyjnych w spółce. W pierwszej części posiedzenia omówiono kryteria, według których do odznaczeń resortowych  swoich kandydatów przedstawi w tym roku dziewięć organizacji zakładowych. Prowadząca obrady Małgorzata Oszywa, przewodnicząca Rady Branżowej IC, przypomniała, że ostateczny termin na przesłanie wniosków o odznaczenia upływa 7 czerwca br.

Przedyskutowano także wybór kandydata na reprezentanta pracowników IC w radzie nadzorczej spółki. Kandydata tego trzeba zgłosić oficjalnie do 4 czerwca.

W dalszej części obrad wnikliwie omówiono bieżące problemy pracowników poszczególnych zakładów IC, w tym nadmierne obciążąnie obowiązkami pracowników kas biletowych oraz drużyn konduktorskich.

Pod koniec obrad przewodniczący Federacji, Stanisław Stolorz zaapelował do członków Rady o bieżace przekazywanie informacji o problemach w poszczególnych Zakładach, aby móc o nich rozmawiać w trakcie spotkań władz FZZP PKP z zarządem Intercity.