|
22 474 40 46
enfrdeitptruesuk
piątek, 10 maj 2019 16:31

Uroczyste rozpoczęcie V Rajdu Pieszego FZZK im. Stanisława Stolorza

Napisane przez

Tuż po godzinie 18.00 w hallu głównym Domu Wczasowego "Kolejarz" rozpoczęto V Marsz Pieszy Federacji ZZK, który od tego roku nosić będzie nazwę imienia Stanisława Stolorza, jego twórcy, przewodniczącego Federacji ZZK.

W słowie wstępnym, wiceprzewodniczący FZZK, Jan Przywoźny i Marian Kogut wyrazili radość z powodu tak licznego uczestwictwa w rajdzie, szczególnie w tak trudnym momencie. Jak zaznaczył kol Przywoźny, Stanisław byłby dumny i szczęśliwy, wiedząc, że ten rajd z roku na rok gromadzi coraz większą liczbę uczestników, mając potencjał na dalszy rozwój. Cieszymy się, mówił kol. Przywoźny, że dzieło Stanisława będzie kontynuowane, że wspólnie możemy podziwiać piękno okolic Muszyny i Beskidu Sądeckiego.

Za nami pierwszy dzień rywalizacji, trasa krótka, jutro na uczestników czeka długa, dwudziestokilometrowa trasa z Krynicy do Muszyny, a także konkurs fotograficzny.

Obszerną fotorelację zobaczycie w kolejnych "Naszych Sprawach", nie publikujemy celowo zbyt wielu zdjęć, bowiem co dzieje się w Muszynie, w tej Muszynie pozostaje!

IMG 7366